Діагностика | Health Partner
з пн - пт
09:00 - 20:00
з сб - нд
09:00 - 18:00
Лабораторна діагностика

Вона включає біохімічний та клінічний аналізи крові та сечі, молекулярно-біологічний (полімеразна ланцюгова реакція, ПЛР, ПЛР) та імуноферментний аналіз (скорочено ІФА, імуноферментний аналіз, ІФА) крові. Аналізи проводяться на базі лабораторій INVITRO, Genova Diagnosnics і ХСД.

Генетичне тестування

Дані Інституту медицини США показують, що генетичне тестування до появи ознак захворювання допомагає запобігти виникненню понад 2 мільйонів побічних реакцій на ліки, 3 млн лікарських помилок, 2, 2 млн оперативних втручань, 200 тисяч інфарктів і 100 тисяч смертей на рік, і це тільки в США! В даний час генетична перевірка спадкової схильності вже широко практикується в багатьох лабораторіях Західної Європи та Америки.

Тестові пакети
 • «Ризик захворювання»
 • «Стан спадкових захворювань»
 • «Дієта і обмін речовин»
 • «Реакція на ліки»
 • “Повний генетичний звіт”
 • “Повний генетичний звіт плюс дієта та метаболізм”

Дослідження проводяться на базі лабораторій GENEX

Функціональна діагностика . Імпедансометрія
Проводиться аналіз складу тіла людини INBODY 570, який визначає вміст води, білка, м’язової маси, мінералів, жирової маси сегментарно, аналіз внутрішньоклітинної і позаклітинної рідини, основного обміну речовин, ступеня ожиріння, кісткової мінеральної маси, активної клітинної маси.
Аналіз складу тіла людини INBODY 570
Визначення вмісту води, білки, м’язова маса, мінерали, жирова маса сегментарно, аналіз внутрішньоклітинної і позаклітинної рідини, базальний обмін речовин, ступінь ожиріння, кісткова мінеральна і активна клітинна маса.

Holter

Холтер – це комплексна діагностика для призначення адекватного лікування в тому випадку, коли результатів звичайної ЕКГ недостатньо. Апарат використовується для щоденного контролю артеріального тиску і частоти серцевих скорочень, що здійснюється в природному стані хворого, коли він продовжує вести звичний спосіб життя. Вимірювання проводяться протягом доби з невеликими інтервалами (15-30-60 хв. Ці дані допомагають лікарю поставити більш точний діагноз і призначити найбільш підходяще лікування пацієнтові.

Plantoscopy

Плантоскопія є одним з варіантів діагностики комп’ютерного аналізу і апарат плантоскопа вивчає склепіння стопи і будова хребетного стовпа. Для виконання дослідження пацієнту необхідно стояти на місці приладу, в якому дані зчитуються за допомогою системи дзеркал і камер.

Діагностика плантоскопа з опціональною Full HD камерою для архівації знімків

Свідчення:

 • Сімейний скринінг. Тобто профілактичне дослідження стану опорно-рухового апарату у людей різного віку, в тому числі у дітей для раннього виявлення плоскостопості, аномального положення тазу, різної довжини ніг, розладів постави.
 • Поглиблене вивчення функції стоп з подальшим формуванням цифрової матриці для конструювання опор або індивідуального взуття.
 • Уточнення ступеня плоскостопості, фотоплантографічна документація.
 • Вивчення стану хребта і стоп в динаміці для оцінки ефективності лікування.
 • Оцінка пропорцій тіла (стопа, хребет, форма ніг, спини і живота), біологічного віку сформувати рекомендації щодо корекції виявлених відхилень від статево-вікових норм або вимог спортивної спеціалізації.
Ультразвукова діагностика:

здійснюється на системі MyLab™Six, призначеної виключно для використання в ергономіці та ультразвуковій візуалізації і є преміальною системою.

Це метод візуалізації, заснований на використанні високочастотних звукових хвиль для отримання поперечних зображень тіла. Він дозволяє отримати найякісніше 3-D зображення в найвищій роздільній здатності. Ультразвук застосовується в різних областях медицини – гінекології, хірургії, педіатрії, акушерстві, терапії, кардіології та ін.

Крім того, одним з головних переваг ультразвуку є абсолютна безпека. У порівнянні з іншими променевими методами обстеження, цей метод не робить ніякого негативного впливу на організм пацієнта, а при необхідності може повторюватися кілька разів на день.

Особливо метод має високу діагностичну ефективність при дослідженні травної системи (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза), серцево-судинно-сусудичної системи, сечостатевої системи (нирки, матка, яєчники, яєчники, простата), в акушерстві (пренатальна діагностика), дослідженні поверхнево розташованих органів (молочних залоз, щитовидної залози, лімфатичних вузлів) та ін.