Програма 4R. Відновлення функцій шлунка і кишечника | | Health Partner
з пн - пт
09:00 - 20:00
з сб - нд
09:00 - 18:00

Програма 4R. Відновлення функцій шлунка і кишечника

Вона орієнтована на відновлення функцій шлунка і кишечника. Ми проводимо діагностику, щоб виявити причини і не тільки прибрати симптоми, а й запобігти рецидиву порушень.

hpartner-icon

Програма 4R – це комплекс лікувально-діагностичних заходів, який спрямований на відновлення функцій шлунка і кишечника і проводиться в нашій клініці в Дніпрі.

Програма 4R починається з точної і глибокої діагностики всіх функцій шлунка і кишечника. Завдання діагностики полягає не тільки в діагностиці пацієнта, але і в виявленні причин, які привели до розвитку захворювання. В кінцевому підсумку діагноз повинен відповідати на наступні питання:

 • Яка кислотно-продукуюча функція шлунка пацієнта?
 • Наскільки ефективно працюють травні ферменти різних відділів кишечника?
 • Наскільки ефективні процеси засвоєння поживних речовин?
 • Який стан кишкового бар’єру?
 • Яка кількість і які види дружньої кишкової флори?
 • Чи існують опортуністичні і патогенні бактерії в кишечнику і яка їх чутливість до антибіотиків і природних агентів?
 • Чи є в кишечнику грибкова флора або цвіль, і яка її чутливість до протигрибкових і трав’яних препаратів?
 • Чи є в кишечнику паразити або глисти?
 • До яких продуктів пацієнт сенсибілізується?
 • Чи є у пацієнта целіакія?

Після того як ми отримали чітку відповідь на всі ці питання, зможемо успішно відновити функції шлунка і кишечника або вилікувати ті чи інші захворювання шлунково-кишкового тракту. Давайте тепер розглянемо сучасні підходи до лікування і відновлення функцій шлунка і кишечника та інших кишкових захворювань.

З метою відновлення функцій шлунка і кишечника терапевтичні заходи повинні бути спрямовані на вирішення наступних завдань:

 • В першу чергу необхідно прибрати з раціону ті продукти, до яких виявлені високі титри IgG і IgE. Також нам потрібно видалити з кишечника паразитів, глистів, патогенну або умовно-патогенну флору, грибки і цвілі.
 • Крім того, необхідно відновити нормальну кислотоутворюючу функцію шлунка, секрецію ферментів підшлункової залози при неналежному виробленні. Для цих цілей слід використовувати препарати, що містять соляну кислоту і гіркоту, яка необхідна для відновлення кислотоутворюючої функції, а також різні препарати, які містять ферменти підшлункової залози (Метагест, Метазим).
 • Наступне завдання відновлення функції шлунка і кишечника – заселити кишечник дружньою до тіла кишковою флорою в разі його дефіциту. Для вирішення цієї проблеми в першу чергу необхідні препарати, які містили б досить високі кількості (мільярди) живих біфідобактерій, лактобактерій, кишкової палички (Ultra Flora Plus). Варто відразу зазначити, що найчастіше такі препарати необхідно тримати в холодильнику, а порушення умов їх зберігання може привести до зниження кількості живих бактерій в препараті. Але щоб ці бактерії прижилися в кишечнику, потрібно забезпечити їх досить великою кількістю необхідної для них їжі. Улюблена їжа для бактерій – клітковина. Особливо той, що міститься в рисі, цибулі, спаржі, топінамбурі, цикорії. Ця клітковина входить до складу багатьох препаратів, які відновлюють функцію шлунково-кишкового тракту.
 • І останнє завдання лікування – загоєння слизової оболонки і відновлення нормального кишкового бар’єру. Відновити цілісність слизової оболонки вам допоможуть препарати, які містять глутамін, лецитин, сік алое, кореневе волокно солодки, а також багатокомпонентні препарати, які відносяться до лікувального харчування (Глутагеніка, Ендефен, UltraClearSustain).

Тривалість терапії для відновлення функцій шлунка і кишечника становить близько трьох місяців в нашій клініці в Дніпрі. Якщо ви успішно виконали всі ці чотири завдання, то, з великою часткою ймовірності, вам вдалося відновити порушення і збої в роботі кишечника і позбутися від певних гастроентерологічних проблем. А після того, як ви повністю відновили функції шлунка і кишечника, постарайтеся зберегти стан здоров’я, якого вам вдалося досягти, і пам’ятайте, що дорога до здоров’я «вимощена» здоровим кишечником.

Програма 4R. Відновлення функцій шлунка і кишечника
Рейтинг 5/5 основан на 11 оценках
грн. // Указание валюты 150 // Цена товара В наличии

Вона орієнтована на відновлення функцій шлунка і кишечника. Ми проводимо діагностику, щоб виявити причини і не тільки прибрати симптоми, а й запобігти рецидиву порушень.

Процедура Програма 4R. Відновлення функцій шлунка і кишечника от , Декабрь 12, 2016
// Минимальная оценка 5/ // Оценка пользователя 5звезд. // Максимальная оценка оценка
Спасибо за процедуру Програма 4R. Відновлення функцій шлунка і кишечника все было на высшем уровне
>