Відновлення овалу обличчя, контурна пластика обличчя і губ. | | Health Partner
з пн - пт
09:00 - 20:00
з сб - нд
09:00 - 18:00

Відновлення овалу обличчя, контурна пластика обличчя і губ.

Завдяки новим ефективним методикам ми відновимо ідеальний овал обличчя, а також додамо губам природну набряклість і спокусливість.

hpartner-icon

Більшої уваги в процедурі контурної пластики обличчя і губ в місті Дніпро заслуговують зміни в сегменті шиї і шиї-підборіддя, які є невід’ємною частиною, а часто і причиною зміни зовнішності.

Найголовніше – це інтенсифікація лордозу шийки матки, викликаного дегенеративними змінами міжхребцевих дисків. Наслідком цього є вкорочення шиї. Вигин вперед призводить до випинання вперед трахеї, кільцеподібного і щитовидного хряща. Як правило, це поєднується зі змінами у верхній частині трапеційного м’яза. Його хронічний спазм, набряк, хворобливість, дегенеративні процеси в фасціальних структурах і підшкірній клітковині призводять до порушення в цій зоні лімфо- і венозного дренажу, над сьомим хребцем з’являється горб, при цьому голова йде вперед, шия ще візуально вкорочена. Зміна м’яких тканин в цілому можна охарактеризувати як генералізований птоз жирової тканини і шкіри, що супроводжується розтягненням апоневрозу шийки матки з платізмом і дігастральнім м’язом, а також спазмом м’язів очного дна рота з лімфостазом в цій області. У таких випадках вам допоможе контурна пластика обличчя і губ, яку ми виконуємо в нашій клініці в Дніпрі. [контакт-форма-7 id=”1665″ title=”Зворотній зв’язок”] Поліпшення живлення тканин і тонусу м’язів тут дуже важливо. При роботі з м’язами шиї найбільш ефективним є використання поєднання технік м’яких тканин (або масажу) і м’язово-енергетичних (постізометричних релаксаційних методик) з обов’язковими активними вправами, які клієнт повинен робити в домашніх умовах. Домашнє завдання є обов’язковим, так як для усунення встановленої неправильної позиції потрібно багато часу. В подальшому сертифікований фахівець проводить процедуру контурної пластики обличчя і губ, а також корекцію вікових змін обличчя, декольте шиї за допомогою світових брендів лазерних, ультразвукових і радіохвильових ефектів (FRAXEL, THERMAGE, ULTHERA), а також при необхідності кращих препаратів провідних світових виробників (Allergan, USA – juviderm / Teoxane line, Швейцарія – Teosyal / Q-med line, Швеція – лінія Restylane). Контурна пластика обличчя і губ в нашій клініці в Дніпрі є однією з найпопулярніших і наші клієнти завжди задоволені результатами процедури.

Відновлення овалу обличчя, контурна пластика обличчя і губ.
Рейтинг 5/5 основан на 11 оценках
грн. // Указание валюты 150 // Цена товара В наличии

Завдяки новим ефективним методикам ми відновимо ідеальний овал обличчя, а також додамо губам природну набряклість і спокусливість.

Процедура Відновлення овалу обличчя, контурна пластика обличчя і губ. от , Декабрь 12, 2016
// Минимальная оценка 5/ // Оценка пользователя 5звезд. // Максимальная оценка оценка
Спасибо за процедуру Відновлення овалу обличчя, контурна пластика обличчя і губ. все было на высшем уровне
>