Чоловіче здоров'я | | Health Partner
з пн - пт
09:00 - 20:00
з сб - нд
09:00 - 18:00

Чоловіче здоров’я

Для кожного випадку ми підбираємо індивідуальний план терапії, який дозволяє значно продовжити молодість, витривалість, фізичну і сексуальну активність.

hpartner-icon

У сорокарічному віці перед нами стоїть вибір: або продовжити – свою Молодість, або продовжити – своє Життя …(Жак Деваль)

Людський організм – це найскладніша система, яку можна зустріти на нашій планеті і яка за мільйони років еволюції пристосовувалася до існуючих умов життя. Сьогодні населення розвинених країн неухильно старіє. Завдяки сучасній медицині та накопиченим знанням ми навчилися попереджати багато захворювань і забезпечувати якісну старість, продовжувати життя. Відмітка в 60 років вже не пов’язана зі старістю, а середня тривалість життя в Європі вже перевищила 80. Цілком ймовірно, що в доступному для огляду майбутньому середня тривалість життя досягне 100-120 років.

Що відбувається з організмом з віком?

Загалом старіння можна розглядати як процес загибелі клітин. З кожним новим поділом клітина стає більш вразливою до мутацій та інших патологічних змін, які призводять до захворювань. Характерні явища, які пов’язані зі старістю, такі як хронічна втома, слабкість, втрата пам’яті і навіть посивіння, пов’язані зі загибеллю клітин. Старіння і загибель клітин в кінцевому підсумку призводить до погіршення ряду функцій в організмі, а коли цей процес стає більше, функціональні резерви організму виснажуються, і в підсумку це призводить до летального результату. Наприклад, сивина виникає, коли клітини, що виробляють пігмент в волосяному фолікулі, відмирають. Втрата м’язових і нервових волоконних клітин робить нас слабшими; загибель нервових клітин в головному мозку призводить до втрати пам’яті… І так відбувається практично при всіх проявах старості. В даний час вчені дають все більше даних, які свідчать про те, що старість настає через поєднання зривів, як на генетичному рівні, так і в цілому – клітинних. Так, 30% тривалості життя визначається генетичним апаратом. При цьому достеменно відомо, що, крім спадковості, тривалість і якість життя визначаються зовнішніми факторами. Вони можуть бути негативними, такими як вплив токсинів, куріння, зловживання алкоголем, переїдання та інші шкідливі звички; або позитивні, наприклад, регулярні фізичні навантаження, збалансоване харчування, а також дотримання правил і рекомендацій, які оптимізують процес старіння, вчасно максимізуючи його.

ANTI-AGING MEDICINE (або антивікова медицина) – це відносно нова медична галузь, яка поєднує в собі як традиційну доказову медицину, так і безліч альтернативних практик для досягнення цілісного підходу в лікуванні не тільки тіла, але і розуму і душі. Це медицина майбутнього, де лікування, профілактика і спосіб життя підбираються для кожного пацієнта індивідуально, з урахуванням всіх його особливостей, в тому числі і генетичних. Такий підхід дозволить оптимізувати життєві сили і значно збільшити тривалість і якість життя людей. Адже мета омолоджуючої медицини і медицини способу життя – не просто продовжити життя. Важливо, щоб у людини була можливість підтримувати високий рівень продуктивності і самостійності.

ДІЄТА І ХАРЧУВАННЯ. У деяких овочах і фруктах ніхто не сумнівається у високій корисності. Наприклад, це брокколі. Міфу тут немає, брокколі дійсно так само корисна, як і кажуть про нього, і вчені відкривають для себе все більше корисних властивостей цього овоча. Також для вашого організму будуть вкрай корисні боби і деякі види горіхів. Існує ряд продуктів, дуже корисних для чоловічого здоров’я, так як вони підтримують цілісність клітин і організму. Ці продукти багаті антиоксидантами, поживними речовинами і клітковиною і входять в число показників якості їжі. Вони багаті рядом вітамінів, мінералів і біологічно активних речовин, яких не вистачає в раціоні більшості сучасних людей. Це вітаміни А, В, С, фолієва кислота, калій, магній, а також корисні жири – омега-3 і гамма-ліноленові жирні кислоти. Навіть найздоровіші овочі і фрукти можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю, якщо їх вирощувати з використанням різних хімічних препаратів і стимуляторів росту. Здорова їжа повинна бути органічною, тобто вирощеної без додавання синтетичних хімічних речовин, які разом з продуктами потрапляють в наш організм. Органічні овочі, фрукти або зернові не повинні бути генетично модифіковані, а також не повинні вирощуватися в умовах підвищеного радіаційного фону. Їжа, яку ми їмо, вода, яку ми п’ємо, і повітря, яким ми дихаємо, переповнені токсичними речовинами, серед яких є багато канцерогенів (речовин, що викликають рак). Вибираючи органіку, ми мінімізуємо споживання токсичних речовин разом з продуктами харчування.

ВАЖЛИВО НЕ ТІЛЬКИ ТЕ, ЩО ВИ ЇСТЕ, А Й ТЕ, ЯК ВИ ЇСТЕ. Весь цивілізований світ охопила справжня епідемія ожиріння. Багато в чому ця проблема виникає з занадто великих порцій, до яких ми звикли. Якщо ви хочете виглядати струнко, не товстіти і не худнути, то кращий спосіб – зменшити порції. Ні в якому разі не можна переїдати. Зі столу потрібно вставати з почуттям легкого голоду, адже відчуття ситості завжди трохи запізнюється. А якщо у вас зайва вага, то сміливо розріжте свої порції навпіл. Перед їжею, а також під час їжі випивати по одній склянці води. Дослідження показують, що одна склянка води перед їжею дозволяє знизити кількість з’їдених за один раз калорій на 75 ккал. Вам це може здатися тривіальним, але харчуючись 3 рази в день 365 днів на рік, в цілому ми маємо понад 82 000 ккал, що еквівалентно 6, 5 кілограмам для середньостатистичної людини. Здорове харчування має на увазі відмову від фастфуду. Також важливо правильно розподіляти споживану їжу в день. Постарайтеся з’їсти найбільшу порцію до обіду, а на вечерю повинна бути легка, низькокалорійна їжа. Мінімізуйте їжу, яка сприяє розвитку запальних процесів в організмі. Це крупи, продукти з глютеном і молочні продукти. Відмовтеся від жирних салатних заправок. Наприклад, салат із зелені краще заправити лимонним соком, ніж майонезом. Використовуйте для приготування оливкову олію замість вершкового масла. Видаліть видимий жир з м’яса і птиці, яку ви готуєте. Намагайтеся їсти менше смаженої їжі, вважаючи за краще їжу, приготовану на пару або на грилі. Якісна їжа і правильне харчування – невід’ємна частина вашого довгого і здорового життя. Підтримка нормальної ваги і уникнення їжі, здатної завдати шкоди вашому організму, не тільки запобіжить розвитку серйозних захворювань, але і оптимізує ваш генетичний потенціал.

ВІТАМІННІ ДОБАВКИ І БАДИ. Бади (в тому числі вітаміни) здатні надавати значний позитивний вплив на організм, оптимізуючи процес старіння. «Вітамінна добавка» ні в якому разі не повинна служити альтернативою здоровому способу життя. Це лише розумне доповнення до тих рекомендацій і правил, які дозволяють поправити здоров’я. Ні для кого не секрет, що вітаміни і мінерали, які допомагають нам підтримувати життєву силу, завжди найкраще отримують з натуральною їжею. У рослинних і тваринних продуктах вітаміни та інші біологічно активні речовини містяться в поєднанні з іншими компонентами, які найбільш ефективно діють в нашому організмі. Жодна добавка не здатна відтворити позитивний вплив вітамінів, що містяться в їжі. З віком в нашому організмі накопичуються більш токсичні речовини, вільні радикали та інші сполуки, які негативно впливають на обмінні процеси і здоров’я в цілому. З цієї причини розвиваються такі характерні симптоми старіння, як хронічна втома, слабкість, набір ваги, в’ялість шкіри та інші негативні прояви. Тобто біологічно активних речовин, які ми отримуємо з їжею, вже недостатньо, щоб уповільнити цей процес, а тому корисно буде приймати вітамінні добавки. Такі добавки усувають вільні радикали, покращують стан крові і повертають втрачені сили людині, щоб вона відчувала себе краще. Існує безліч корисних для чоловіків добавок:

 • Вітамін Е
 • Вітамін С
 • Вітаміни групи В
 • Фолієва кислота
 • Омега-3 жирні кислоти
 • Карнітин
 • Білок
 • Екстракт зеленого чаю
 • Інші добавки (за вказівкою лікаря, залежно від стану вашого здоров’я та інших особливостей)

ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ. Як ви розумієте, без руху не може бути здорового і довгого життя. Тому, природно, потрібно хоча б трохи часу присвятити фізичним навантаженням. Все, що потрібно вашому тілу – це рух. Наші органи (зокрема, серцево-судинна система) працюють таким чином, що їм потрібен регулярний фізичний «струс». Для підтримки міцного здоров’я досить 15-20 хвилин аеробних навантажень, наприклад, пробіжки або виконання аеробних комплексів. Робіть все те, через що на шкірі з’являються випаровування, і пульс починає прискорюватися. Для непідготовлених людей корисними будуть 15-хвилинні прогулянки. Поступово час можна збільшувати до 40-60 хвилин. Головне тут – регулярність, робіть це кожен день. Ходьба в середньому темпі протягом 30 хвилин дозволить спалити близько 200-300 кілокалорій. Вам може здатися, що цього недостатньо, але пам’ятайте про те, щоб випити склянку води перед їжею, це зменшує кількість з’їдених кілокалорій на 75! Так що порахуйте – 3 склянки в день до їди на 75 ккал і 30-хвилинну ходьбу. Виявляється, тільки завдяки цьому ми додатково спалюємо близько 500 ккал в день, що вже добре! Однак якщо ви не хочете зупинятися на досягнутому, то крім аеробних вправ корисними будуть і силові вправи. В цьому випадку не доведеться брати жим лежачи. Вправ з гантелями, віджимань і підтягувань буде цілком достатньо для хорошого м’язового навантаження.  Пам’ятайте, що основним споживачем глюкози (а значить, і калорій) є ваші м’язи. Це означає, що чим більше у вас м’язів, тим більше калорій ви витратите. Таким чином, силові вправи допоможуть вам поліпшити обмін речовин, що, безсумнівно, позитивно позначиться на вашому самопочутті.

СТАРІННЯ І ГОРМОНИ. Гормони є ключовими речовинами, які визначають роботу вашого організму. Ці хімічні сполуки синтезуються в залозах ендокринної системи і переносяться кров’ю до органів-мішеней. В організмі людини гормони регулюють такі процеси, як статевий потяг, репродуктивна функція, ріст і розвиток, обмін речовин і травлення, когнітивні функції і емоційне здоров’я, підтримання оптимальної температури тіла і навіть спраги. Залозами, які виділяють гормони, найбільш тісно пов’язані з продуктивністю і старінням, є гіпофіз, щитовидна залоза, наднирники, а також статеві залози – яєчка (у чоловіків) і яєчники (у жінок). У згаданих залозах синтезуються гормони, які з віком зменшуються. Це такі гормони, як тестостерон, естроген, прогестерон, гормон росту, гормони щитовидної залози та інші. Зниження концентрації цих гормонів в крові, як правило, призводить до розвитку наступних симптомів:

 • Втоми
 • зниження статевого потягу,
 • зниження швидкості метаболізму,
 • розлад статевої сфери,
 • Інші порушення

Баланс гормонів є основоположним для збереження нормальних функцій клітин, тканин і органів. Примітно, що «нормальний» гормональний профіль може відрізнятися від людини до людини. Однак природно, що з віком підвищується ймовірність гормонального дисбалансу і дефіциту гормонів.

ЗМІШАНА ГОРМОНАЛЬНА ТЕРАПІЯ. Змішана гормональна терапія (ЗГТ) – це поповнення організму відсутніми гормонами, концентрація яких знижується з віком або через низку порушень. Гормони надають стимулюючу або регулюючу дію практично на всі функції вашого організму. Іншими словами, гормони є найважливішим компонентом для бездоганного функціонування вашого організму. Хороша новина полягає в тому, що сьогодні недолік цих гормонів можна компенсувати синтетичними аналогами гормонів, які виконують ті ж функції в організмі. Поки ви молоді і сповнені енергії, ваш організм самостійно поповнюється, виділяючи нові порції гормонів. Однак з віком такі можливості втрачаються, і може знадобитися гормональний препарат. Зокрема, це можуть бути гормони, пов’язані зі статевим потягом і життєвою енергією, які допоможуть відчути себе як в молодості. Сьогодні змішана гормональна терапія активно використовується в омолоджуючій медицині. Гормони слід приймати строго за призначенням. Не соромтеся розпитати лікаря про причини такого прийому, нехай він вам пояснить … Оптимальний варіант, якщо препарат вам призначить лікар, в компетентності і порядності якого ви зовсім не сумніваєтеся. Перш за все, це повинен бути професіонал, який здатний оцінити користь і можливі ризики призначення того чи іншого препарату.

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ВАМ НЕ ВИСТАЧАЄ ГОРМОНІВ? Як правило, нестача деяких гормонів позначається на фізичному, психічному і сексуальному здоров’ї людини. Типові симптоми дефіциту гормонів спостерігаються у багатьох людей. Серед таких проявів можна виділити найпомітніші:

 • слабкість і низький рівень енергії,
 • зниження статевого потягу або еректильна дисфункція
 • відсутність мотивації,
 • набір ваги і втрата м’язової маси,
 • зниження концентрації уваги,

Єдиний спосіб дізнатися, чи є у вас дефіцит гормонів, – це зробити аналіз крові на свій гормональний профіль. Аналіз крові на гормони – необхідний крок для того, щоб зрозуміти, чи доцільно вам проводити змішану гормональну терапію. І пам’ятайте – те, що є нормою для вас, буде не для всіх таким. Тому до питання діагностики та прийому гормональних препаратів слід підходити дуже відповідально, довіряючи справжнім професіоналам, які керуються сучасними протоколами і враховують всі індивідуальні особливості людського організму.

ГОРМОНАЛЬНА ТЕРАПІЯ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ. З віком чоловік проходить стан, відомий як андропауза, яке супроводжується зниженням статевої функції і зниженням життєвої енергії, що викликано зниженням концентрації гормонів. У період андропаузи чоловік легко набирає зайву вагу, його часто турбує втома, зниження м’язового тонусу і статевий потяг. Лікування біоідентичними гормонами допоможе чоловікові впоратися з цими симптомами і повернути собі міцне здоров’я і інтерес до життя в будь-якому віці. Найважливішим статевим гормоном для чоловіка є тестостерон. Цей гормон виробляється в яєчках і виконує ряд важливих функцій, серед яких:

 • статевий потяг,
 • обмін речовин і ефективне спалювання жиру,
 • підтримання м’язового тонусу,
 • підтримання оптимальної щільності кісткової тканини,
 • вироблення еритроцитів
 • вироблення сперми,
 • Інші особливості

У більшості випадків тестостерон найбільш активно виробляється у віці 17 років. До 30 років рівень тестостерону залишається відносно високим (в межах норми), але після 30 його концентрація поступово падає. У віці 80 років рівень тестостерону в середньому становить половину від максимального. Примітно, що у деяких чоловіків зниження рівня тестостерону ніяк не позначається на їх самопочутті, але у більшості чоловіків 50-60 років недолік гормону завдає значної шкоди здоров’ю. Одним з найбільш виражених симптомів дефіциту тестостерону є зниження статевого потягу. Також спостерігається еректильна дисфункція, погіршення настрою, зниження енергії, кісткової і м’язової маси. Зниження рівня тестостерону також призводить до розладу пам’яті.

ЛІКУВАННЯ ТЕСТОСТЕРОНОМ І СТАТЕВИЙ ПОТЯГ. Є багато факторів, які впливають на ваше лібідо (або статевий потяг). Це помилки в харчуванні, порушення сну, стреси. Однак найбільш помітне зниження статевого потягу відбувається при зниженні концентрації тестостерону в крові. Для усунення цього стану в даний час використовується змішана гормональна терапія тестостероном у вигляді кремів, гелів або препаратів, які приймаються всередину. Таке лікування позитивно впливає на чоловіків, які відчувають згадану симптоматичну картину, пов’язану з низьким рівнем тестостерону. Примітно, що змішана терапія тестостероном позитивно впливає на ряд інших функцій організму, які не пов’язані з інтимною сферою. Дослідження останніх років наочно показують взаємозв’язок між зниженням рівня тестостерону в крові і психічної діяльності. Показано, що в період андропаузи чоловікові стає складніше концентрувати увагу і вирішувати складні завдання. Тому, якщо у вас з цим виникають труднощі, то цілком ймовірно, що вся проблема в низькому рівні тестостерону, і в цьому випадку ЗГТ допоможе вам знову опрацювати свій мозок на повну потужність. Мовою біохімії здатність концентруватися у вирішенні завдань є найскладнішими взаємодіями між нейромедіаторами головного мозку, які регулюють всі когнітивні функції. Нейропептиди, такі як серотонін, норадреналін і ацетилхолін, серед інших, беруть участь в пам’яті. Дослідження показують, що низький рівень цих нейромедіаторів призводить до короткочасної втрати пам’яті та когнітивних порушень. Примітно, що одним з факторів, який впливає на вироблення цих нейромедіаторів, є тестостерон! Крім позитивного впливу на лібідо і когнітивні функції, терапія тестостероном також призводить до наступних позитивних змін в організмі:

 • зміцнює серцево-судинну систему,
 • знижує ймовірність розвитку остеопорозу за рахунок поліпшення щільності кісткової тканини,
 • допомагає схуднути,
 • збільшує м’язову силу,
 • покращує настрій,
 • нормалізує сон,

Примітно, що змішана гормональна терапія для кожного пацієнта може проходити по-різному в залежності від діагнозу і потреб пацієнта. Наприклад, це можуть бути ін’єкції гормонів, пластирі, креми, гелі, таблетки або комбінації згаданих методів. Рішення про оптимальну програму ЗГТ повинен приймати лікар.

ГОРМОНИ РОСТУ ЛЮДИНИ. Гіпофіз – це крихітна залоза, розташована в мозку, яка, незважаючи на свої невеликі розміри, грає найважливішу роль у вашому організмі. Гіпофіз виробляє безліч тропічних гормонів, одним з яких є гормон росту людини або соматотропний гормон (соматотропін, ГР). Як випливає з назви, гормон росту людини стимулює ріст і розвиток у дітей і підлітків, а також допомагає підтримувати оптимальний рівень м’язової маси і сили кісток. Однак, незважаючи на найважливіші функції, які виконує соматотропний гормон, його вироблення з віком знижується. Помітне зниження рівня гормону росту людини відзначається при досягненні вами середнього віку. Багаторічні дослідження показали, що змішана терапія гормоном росту надає наступне позитивне вплив на організм людини:

 • омолодження кожної клітини організму;
 • поліпшення жирового обміну (сприяє їх спалюванню);
 • поліпшення нарощування м’язів;
 • більш швидке відновлення організму;
 • збільшення життєвої енергії (як це було в молодості);
 • збільшення тривалості життя;
 • підвищення якості життя.

СЕРМОРЕЛІН – унікальна речовина, яке є стимулятором вироблення гормону росту людини. По суті, це біоідентичний рилізинг-гормон, який стимулює вироблення соматотропіну в гіпофізі. Примітно, що застосування сермореліну з іншими рилізинг-гормонами сприяє виробленню не тільки гормону росту людини, але і тестостерону та інших гормонів. Пацієнти, які перенесли серморелінову терапію, відзначають наступні позитивні зміни:

 • підвищена енергія і витривалість,
 • поліпшення стану шкіри, зокрема еластичності,
 • поліпшення сну,
 • поліпшення стану серцево-судинної системи,
 • поліпшення стану імунної системи,
 • підвищення міцності кісток,
 • втрата ваги і профілактика накопичення жиру,
 • збільшення і відновлення м’язової маси,
 • поліпшення статевого потягу і потенції,
 • поліпшення когнітивних функцій і концентрації уваги,

СЕКСУАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я. Гармонійне інтимне життя необхідне в будь-якому віці. Незліченні дослідження показують, що регулярний секс є важливою складовою благополуччя. За старих часів вважалося, що займатися сексом після певного віку неправильно. Для деяких людей це навіть вважається ганебним. Однак, як показують дослідження, ви можете займатися сексом скільки завгодно довго. Причому це стосується як чоловіків, так і жінок. Подібно до того, як регулярний секс позитивно впливає на ваше самопочуття, так і ваш загальний стан впливає на якість вашого сексуального життя. Так що в цьому питанні є чіткий взаємозв’язок. Ось список позитивних змін у вашому організмі, які дає секс:

 • Заняття сексом тричі на тиждень може спалювати близько 8 000 кілокалорій на рік. І хоча ви спалюєте відносно мало калорій за раз, це корисне навантаження на організм.
 • Секс покращує насичення клітин і органів киснем. Це сприяє загальному зміцненню здоров’я і підвищує функціональність організму.
 • Активне статеве життя сприяє зниженню рівня «поганого» холестерину в крові.
 • Статева активність підвищує вироблення тестостерону, що в свою чергу сприятливо позначається на стані м’язів і кісток.

З огляду на вищесказане, очевидно, що секс можна вважати найбільш ефективною природною омолоджуючої терапією. Природно, з віком з’являються певні зміни, які вносять корективи в сексуальне життя людини. Це втрата сексуального потягу, а також неможливість зробити те, що ви змогли зробити у свої 20-30 років. Однак це не привід відмовлятися від сексу. В даний час існує безліч способів відновлення статевої активності, і це неодмінно слід використовувати для довгого і якісного життя.

СТАТЕВА ДИСФУНКЦІЯ У ЧОЛОВІКІВ. Деякі фізичні зміни, які відбуваються з віком, важко обійти. З роками чоловік не може не відзначити той факт, що настання ерекції займає більше часу, ніж раніше. Ви можете помітити, що ваша ерекція не така сильна, як раніше. Після оргазму ви занадто швидко втрачаєте ерекцію, а досягнення наступної ерекції займає більше часу. Примітно, що подібні явища в статевому житті чоловіка можуть виникати не тільки через вікові зміни. Стрес є серйозним фактором, що сприяє зниженню статевого потягу і еректильної дисфункції. Однак хороша новина полягає в тому, що в даний час існує кілька десятків методів лікування еректильної дисфункції. Це можуть бути популярні препарати, спеціальні пристосування або хірургічне втручання. Ці лікувальні заходи досить ефективні, але у кожного з них є недоліки. Отже, хірургічне втручання завжди пов’язане з ризиками. Популярні препарати для досягнення ерекції підходять далеко не кожному чоловікові. Крім того, такі препарати мають побічні ефекти. Для чоловіків, які приймають інші ліки (зокрема нітрати), прийом препаратів від ерекції може призвести до серйозних побічних ефектів. На щастя, існують альтернативні методи відновлення і поліпшення ерекції, які допоможуть повернути вас в колишнє сексуальне життя.

PRP ПРИ ЛІКУВАННІ ЕРЕКТИЛЬНОЇ ДИСФУНКЦІЇ У ЧОЛОВІКІВ. Методи лікування еректильної дисфункції стають більш безпечними і ефективними. Вже більше 10 років методика PRP використовується для відновлення і поліпшення потенції у чоловіків. Таке лікування проводиться власною плазмою людини, збагаченою тромбоцитами. Якщо мова йде про таблетки від імпотенції, то вони жодним чином не усувають причини еректильної дисфункції, яка найчастіше пов’язана з судинними порушеннями статевого члена. Що стосується збагаченої тромбоцитами плазми, то в цьому випадку ми діємо безпосередньо на першопричину проблеми. Багата тромбоцитами плазма крові містить велику кількість факторів росту, які сприяють утворенню нових судин в статевому члені, тим самим покращуючи або відновлюючи ерекцію з імпотенцією судинного генезу. Для цього у чоловіка береться невелика кількість крові, з неї отримують збагачену тромбоцитами плазму, а отриману плазму вводять в пеніс. Як проводиться PRP-терапія:

 • Процедура триває всього 15 хвилин
 • Процедура безболісна і не викликає дискомфорту
 • Процедура не передбачає хірургічного втручання або прийому таблеток
 • Процедура не має побічних ефектів
 • Ефект від PRP-терапії триває до року і більше

Наслідки PRP-терапії:

 • Покращує якість ерекції
 • Чоловік здатний довше зберігати ерекцію
 • PRP терапія трохи збільшує довжину і ширину статевого члена
 • Покращує кровообіг статевого члена
 • Покращена витривалість
 • Покращує чутливість і підвищує рівень одержуваного задоволення

СТРЕСИ І ЗДОРОВ’Я. Це встановлений факт, що зниження стресу і тривожності сприяє зниженню артеріального тиску, покращує стан імунної системи, зменшує болі в спині і суглобах, покращує загальний стан здоров’я. Зв’язок між психічним і фізичним здоров’ям давно налагоджена. Безсумнівно, стреси і негативні емоції впливають на тілесне здоров’я. Для того, щоб бути у відмінній формі, вам можуть знадобитися деякі практики для зменшення стресу. До них відноситься, наприклад, йога або медитація. Крім того, ми пропонуємо вам 10 речей, які ви можете практикувати для зменшення стресу та релаксації:

 • Навчіться відпочивати. Кожен день слід присвячувати хоча б трохи часу для відпочинку. А робити це краще подалі від свого робочого місця, якщо це можливо. Просто зробіть глибокий вдих, затримайте дихання на мить, а потім повільно видихніть. Рекомендуємо вдихнути протягом 4 секунд і видихнути на 8. Відчуйте себе максимально розслабленими, посміхайтеся і думайте позитивно.
 • Практикуйте смирення. Повірте, багато ваших переживань від того, що ви так і не навчилися приймати речі такими, якими вони є. Якщо ви навчитеся приймати світ і оточуючих людей такими, якими вони є, це вбереже вас від багатьох переживань.
 • Висипайтеся. Не варто недооцінювати користь повноцінного сну. Спіть не менше 8 годин на добу.
 • Організуйте свій день. До цього потрібно підійти реалістично. Якщо вам дуже складно рано вставати, то не варто планувати вставати о 5 ранку. Так що ви, швидше за все, ніколи не досягнете результату. Правильно розподіляти час на роботу, сон, відносини і відпочинок.
 • Фізична активність. Про це ми писали раніше… Майте на увазі, що практикувати різноманітність корисно не тільки для вашого тіла, але і для вашого психічного здоров’я. Це чудовий спосіб впоратися зі стресом. При заняттях спортом в кров виділяються ендорфіни (гормони щастя), які покращують ваш емоційний стан.
 • Тримай своїх коней. Якщо ви з тих, хто постійно дивиться на годинник, а часу вам завжди не вистачає, то потрібно навчитися не поспішати. До речі, добре організований день, як ми вже згадували вище, допоможе вам менше переживати через брак часу.
 • Не сперечайтеся. Довести комусь свою точку зору – справа невдячна. Кожен, як правило, залишається зі своєю думкою, і ви будете витрачати свої нерви даремно. Не сперечайтеся і не витрачайте свою енергію даремно. Нервова система обов’язково віддячить вам за це.
 • Хобі. Просто щоб обмовитися, це необов’язковий предмет, адже є люди, які не дуже люблять в’язати, малювати, ліпити з пластиліну або вишивати. Але якщо якась діяльність приносить вам задоволення, то не шкодуйте на це часу.
 • Розподіліть відповідальність. Не беріть на себе занадто багато. Ви не несете відповідальності за все, що відбувається на вашій роботі або у вашій родині. Розподіляйте відповідальність з розумом і не відмовляйтеся від прийняття допомоги від оточуючих, якщо вона вам дійсно потрібна.
 • Спілкуватися. Спілкування є невід’ємною частиною людського життя. Знайдіть час для спілкування з друзями та родиною.

Численні дослідження показують, що стан нашого організму багато в чому залежить від психічного здоров’я, рівня стресу і емоційного стану. На сьогоднішній день встановлено, що стрес може викликати такі симптоми:

 • біль у спині,
 • біль у грудях,
 • розлад шлунку (запор або діарея)
 • розлад в статевій сфері,
 • головний біль
 • високий кров’яний тиск

ВІК ПРАВИЛЬНИЙ! Поки старість залишається нерозгаданою загадкою, вчені і лікарі накопичили багато знань про те, як правильно старіти, щоб якомога довше зберегти молодість. Ось кілька рекомендацій, які можна вважати квінтесенцією нашого керівництва:

 • Їжте збалансоване харчування. Уникайте оброблених продуктів і продуктів, багатих синтетичними добавками.
 • Регулярно займайтеся фізичними вправами.
 • Використовуйте харчові добавки – додавайте в раціон ті елементи, яких вам не вистачає.
 • Зверніться до фахівця з омолоджуючої медицини, який буде стежити за вашим здоров’ям і давати відповідні рекомендації.
 • Працюйте не тільки зі своїм тілом, але і розумом.
 • Знизьте рівень стресу. Прийміть той факт, що стрес – це частина вашого життя. Ваше завдання – зробити так, щоб стрес був якомога менше.

Фізіотерапія, ЛФК і бальнеологія – хороша підмога у відновленні чоловічого здоров’я. Досить ефективними тут зарекомендували себе високотонова терапія HiTOP, ударно-хвильова терапія з негативним тиском Ваккумований і БТЛ з підвищеним артеріальним тиском, пресотерапія, синглетно-киснева і механотерапія, які в повній мірі використовуються командою лікарів Health Рartner.

Чоловіче здоров’я
Рейтинг 5/5 основан на 11 оценках
грн. // Указание валюты 150 // Цена товара В наличии

Для кожного випадку ми підбираємо індивідуальний план терапії, який дозволяє значно продовжити молодість, витривалість, фізичну і сексуальну активність.

Процедура Чоловіче здоров’я от , Декабрь 12, 2016
// Минимальная оценка 5/ // Оценка пользователя 5звезд. // Максимальная оценка оценка
Спасибо за процедуру Чоловіче здоров’я все было на высшем уровне
>