Сечостатеві системи, лікування хронічного простатиту | | Health Partner
з пн - пт
09:00 - 20:00
з сб - нд
09:00 - 18:00

Сечостатеві системи, лікування хронічного простатиту

Відповідає за формування і виведення сечі і статевих органів. Своєчасна діагностика урологічних захворювань необхідна для успішного лікування порушень сечостатевої системи.

hpartner-icon

Сечостатева система включає в себе органи сечовидільної системи і тісно пов’язані між собою репродуктивні органи. Захворювання сечостатевої системи (хронічний і гострий простатит), викликані інфекціями, поширюються, найчастіше, статевим шляхом і вражають такі органи: уретра (уретра), сечовий міхур, уретру, нирки і передміхурову залозу (у чоловіків).

У зв’язку з особливостями будови уретри у чоловіків і жінок процес зараження і перебіг захворювань істотно відрізняється. На відміну від чоловіків, у яких через довгу уретру уражаються в основному нижні відділи, у жінок від інфекції найчастіше страждають сечовий міхур і нирки. У чоловіків лікування хронічного простатиту вимагає особливої уваги, щоб уникнути серйозних ускладнень.

Серед чоловіків найбільш поширеними захворюваннями сечостатевої системи є:

 • Запалення передміхурової залози (простатит). Хворий може відчувати озноб, біль в промежині і в паховій області, іноді у нього спостерігається лихоманка. Все це ознаки гострої форми захворювання, а при хронічному захворюванні воно може протікати з легкими симптомами або взагалі без них. Лікування цього виду хронічного простатиту ми проводимо в нашій клініці в Дніпрі.
 • Запалення уретри (уретрит). Симптоми: печіння під час сечовипускання, часті позиви, виділення з сечовивідного каналу, його злипання і почервоніння

У жінок найчастіше виникають захворювання:

 • Цистит (запалення сечового міхура). Симптоми: каламутна сеча, незначні, але часті виділення, болі над лобком, що посилюються при сечовипусканні.
 • Пієлонефрит (запалення порожнини нирки). Вона проявляється всіма вже перерахованими симптомами, до них додаються болі в попереку, з боків і підвищення температури тіла.
 • Уретрит. Симптоми цього захворювання такі ж, як і у чоловіків.

Особливу увагу слід приділити прояву первинних ознак захворювання –

 • Часте сечовипускання. Можливі захворювання: простатит, цистит, пієлонефрит, гломенуронефрит, аденома простати. Для уточнення діагнозу лікар може призначити: аналіз сечі, УЗД сечостатевих органів, тест на опортуністичні інфекції, загальний, біохімічний аналіз крові.
 • Труднощі з сечовипусканням. Можливі захворювання: простатит, аденома простати. Дослідження для визначення діагнозу: УЗД сечостатевих органів, аналіз секрету простати, перевірка на наявність статевих інфекцій.
 • Виділення з уретри (у чоловіків). Можливі захворювання: простатит, уретрит, урогенітальна інфекція. Для підтвердження необхідно виконати: аналіз секрету і мазок простати, УЗД сечостатевих органів, перевірку на наявність статевих інфекцій. Незначні виділення з уретри після перебування в збудженому стані вважаються нормою.
 • Почервоніння головки статевого члена. З’являється при алергії, уретриті, урогенітальній інфекції. Лікар може призначити: аналіз мазка з уретри, на статеві інфекції, тест на умовно-патогенні інфекції. Будь-яка інфекція, потрапляючи на головку статевого члена, викликає почервоніння, печіння, свербіж.
 • Больові відчуття в промежині. Сильний біль у чоловіків сигналізує про захворювання простати (хронічний або гострий простатит). Якщо біль колюча, то уретрит неодмінно стане діагнозом. Тривала легка біль супроводжує хронічний простатит. Лікування хронічного простатиту важливо не починати попереджати ускладнення.
 • Утруднена еякуляція. Для встановлення діагнозу необхідно провести: загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз сечі, УЗД сечостатевої системи.
 • Переривчасте сечовипускання може бути ознакою гострого і хронічного простатиту, аденоми простати. Нарешті, діагноз можна підтвердити за допомогою УЗД сечостатевої системи і цифрового обстеження простати.
 • Лікування, зокрема хронічного простатиту в Дніпрі, включає в себе використання антибіотиків, противірусних препаратів, фізіотерапевтичних процедур, санаторно-курортного лікування та інших доступних методик в нашій клініці з використанням найсучаснішого обладнання.
Сечостатеві системи, лікування хронічного простатиту
Рейтинг 5/5 основан на 11 оценках
грн. // Указание валюты 150 // Цена товара В наличии

Відповідає за формування і виведення сечі і статевих органів. Своєчасна діагностика урологічних захворювань необхідна для успішного лікування порушень сечостатевої системи.

Процедура Сечостатеві системи, лікування хронічного простатиту от , Декабрь 12, 2016
// Минимальная оценка 5/ // Оценка пользователя 5звезд. // Максимальная оценка оценка
Спасибо за процедуру Сечостатеві системи, лікування хронічного простатиту все было на высшем уровне
>