Лікування захворювань органів дихання | | Health Partner
з пн - пт
09:00 - 20:00
з сб - нд
09:00 - 18:00

Лікування захворювань органів дихання

Органи дихання життєво необхідні. Без кисню людина не протримається і кілька хвилин. Здоров'я легенів – найважливіша умова повноцінного життя людини.

hpartner-icon

Дихальна система включає дихальні шляхи (легені, плевру, трахею, бронхи), а також безпосередньо пов’язана з центральною нервовою системою, грудиною-реберними рамками, міжреберними м’язами, діафрагмою, кровеносною системою. Лікування захворювань органів дихання проходить практично кожній людині в місті Дніпро і по всій Україні.

Захворювання бронхів і легенів займають лідируючі позиції в сучасному суспільстві, їх частка в загальній захворюваності населення коливається від 41% до 53%. 

Швидке погіршення екологічної обстановки, підвищення рівня травм, що супроводжуються пошкодженням органів грудної клітки і грудної порожнини, зростанням онкологічних захворювань дихальної системи, стресовим фактором, професійними небезпеками сприяють стійкому зростанню і омолодженню захворювань легенів.

Список поширених респіраторних захворювань

  • хронічні неспецифічні (обструктивні) захворювання легенів (хронічний бронхіт, емфізема, пневмосклероз, легеневий
  • гіпертонія, бронхоектатична хвороба, хронічна пневмонія, бронхіальна астма),
  • доброякісні пухлини легенів і плеври, рак легенів і плеври, пухлини середостіння,
  • гострі запальні захворювання дихальної системи (трахеїт, пневмонія, бронхіт),
  • невідкладні стани, що викликають гостру дихальну недостатність,
  • системні захворювання (муковісцидоз, фіброзуючий альвеоліт, саркоїдоз та ін.),
  • вроджені та набуті вади розвитку легенів, трахеї та бронхів.

Лікування і діагностика

Необхідними діагностичними дослідженнями для з’ясування характеру патології та лікування захворювань органів дихання є рентгенографія грудної клітки, дані досліджень функції зовнішнього дихання, бронхоскопія, бронхографія, комп’ютерна томографія легенів, ангіопульмонографія. З лабораторних методів діагностики захворювань легенів найбільше значення має вивчення мокротиння на цитологію, мікробну флору, атипові клітини. Лікування захворювань органів дихання в клініці Health Partner в Дніпрі, в залежності від їх характеру, може бути як консервативним, так і хірургічним. Консервативні заходи (медикаментозна терапія, фізіотерапія, ЛФК, санаторно-курортне лікування) при лікуванні захворювань органів дихання, а саме захворювань легенів і бронхів, спрямовані на розрідження мокротиння, зменшення її кількості і полегшення евакуації з бронхіального дерева, розширення бронхів, зняття спазму бронхіальної мускулатури, зняття запального процесу в бронхо-легеневій системі, нормалізацію газообміну в легеневій тканині. Хірургічне лікування захворювань органів дихання в Дніпрі та інших органах грудної порожнини в багатьох випадках є невідкладним заходом для усунення небезпечних, небезпечних для життя станів. Планове хірургічне лікування захворювань легенів проводиться після детального обстеження і неможливості консервативного лікування захворювання.

 

Лікування захворювань органів дихання
Рейтинг 5/5 основан на 11 оценках
грн. // Указание валюты 150 // Цена товара В наличии

Органи дихання життєво необхідні. Без кисню людина не протримається і кілька хвилин. Здоров'я легенів – найважливіша умова повноцінного життя людини.

Процедура Лікування захворювань органів дихання от , Декабрь 12, 2016
// Минимальная оценка 5/ // Оценка пользователя 5звезд. // Максимальная оценка оценка
Спасибо за процедуру Лікування захворювань органів дихання все было на высшем уровне
>