Органи кровотворення. Діагностика та лікування анемії | | Health Partner
з пн - пт
09:00 - 20:00
з сб - нд
09:00 - 18:00

Органи кровотворення. Діагностика та лікування анемії

Вони відповідають за сталість складу крові. Будь-які серйозні порушення цього процесу провокують відхилення від нормального складу крові і розвиток деяких захворювань.

hpartner-icon

Система кровотворних органів і імунний захист включає в себе червоний кістковий мозок, тимус (вилочкова залоза), селезінку, лімфатичні вузли, а також лімфатичні вузли на слизових оболонках (наприклад, травний тракт – мигдалини, лімфатичні вузли кишечника, інші органи). Це сукупність органів, які підтримують гомеостаз системи крові і імунокомпетентні клітини. Діагностика анемії та лікування анемії, яка може виникнути при порушенні роботи вищевказаних органів, проводить наша клініка в Дніпрі.

Найбільш поширеними гематологічними захворюваннями є анемія і гемобластоз – захворювання кровотворної тканини пухлинного характеру. Діагностика анемії не є складним процесом, але вимагає обов’язкової уваги. Лікування анемії – це вже тривалий процес і вимагає постійного контролю з боку лікаря. Існують також захворювання, викликані порушенням системи згортання крові (гемостаз). До них відносяться різні геморагічні діатези – гемофілія, тромбоцитопенія та ін.

 • Недокрів’я  – одне з найпоширеніших захворювань, пов’язаних зі зниженням в крові рівня еритроцитів. Захворювання виникає з різних причин. Це може бути зниження рівня гемоглобіну або вироблення еритроцитів, при якому процес руйнування клітин виходить за рамки норми. Ще одна причина – втрата великої кількості еритроцитів через сильну кровотечі. Діагностика та лікування анемії проводиться в клініці HEALTH PARTNER на сучасному обладнанні.
 • Поліцитемія, прояв якої пов’язано з надмірним рівнем еритроцитів. Причини поліцитемії вченим невідомі. Саме захворювання характеризується, крім аномального підвищення рівня еритроцитів, збільшенням кількості тромбоцитів і лейкоцитів.
 • Гемофілія – спадкове захворювання, пов’язане з порушенням процесу згортання крові. При цьому в суглобах, м’язах і внутрішніх органах відбуваються крововиливи, як спонтанні, так і в результаті травми або хірургічного втручання.
 • Агаммаглобулінемія – спадкова недостатність гамма-глобулінів (білків плазми сироватки) в крові. Вона проявляється схильністю до бактеріальних захворювань – отиту, пневмонії, менінгіту, піодермії та ін .
 • Лейкоз – це не одне захворювання, а ціла група захворювань, яка пов’язана з перетворенням клітин крові в злоякісні пухлини. Незважаючи на розвиток медицини, вчені поки не можуть пояснити причину лейкозу. Під час гострої форми лейкозу захворювання протікає вкрай важко, потрібне термінове медичне втручання. Хронічна форма лейкозу менш небезпечна для життя пацієнта, саме захворювання протікає повільно, а при необхідній терапії пацієнт може прожити багато років.

Симптоми при захворюваннях крові

 • зміна кольору шкірних покривів і видимих слизових оболонок. На шкірі пацієнта з’являються крововиливи.
 • лімфатичні вузли зазвичай збільшуються.
 • гострий лейкоз і лімфогранулематоз супроводжуються підвищенням температури неправильного типу.
 • швидка стомлюваність, запаморочення, задишка, серцева недостатність і втрата апетиту. При гострій кровотечі раптово з’являється різка слабкість і запаморочення, аж до непритомності.
 • свербіж шкірних покривів і втрата апетиту, що супроводжується помітною втратою ваги,
 • при В12-дефіцитній анемії (покаже діагноз анемія в місті Дніпро) – печіння кінчика язика, спостерігається псування смаку – хворі охоче поїдають крейду, землю і вугілля. Страждає і нюх: люди відчувають задоволення від вдихання парів бензину і речовин з неприємним для здорової людини запахом. Лікування анемії в місті Дніпро в цьому випадку вимагає особливої уваги.
 • шкірні висипання, кровотечі з носа, шлунково-кишкового тракту і легенів,
 • біль в кістках при натисканні або уколі – такі болі зазвичай супроводжуються лейкозом. Нерідко при захворюваннях крові селезінка бере участь в патологічному процесі – біль виникає в лівому підребер’ї, а при залученні печінки – в правому підребер’ї,
 • збільшені і хворобливі лімфатичні вузли.

Діагностика та лікування анемії та інших захворювань крові

Різні захворювання крові вимагають специфічних підходів. У кожному конкретному випадку лікар визначає його методи допомоги пацієнтові.

Лікування анемії потребує уваги лікаря і наша клініка в Дніпрі допоможе Вам у цьому. Сучасне обладнання для діагностики анемії та їх лікування є в нашій клініці і ми будемо раді вам допомогти. Лікування хворих на гострий лейкоз слід починати відразу після підтвердження діагнозу – при відсутності терапії захворювання розвивається дуже швидко. Терапія повинна проводитися в гематологічному стаціонарі з відповідним обладнанням. Основним методом лікування гострого лейкозу є хіміотерапія. Крім нього, використовується ряд методів: переливання компонентів крові, профілактика інфекційних ускладнень, зменшення проявів інтоксикації і багато іншого. Новітні технології трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин застосовуються при самих різних захворюваннях крові – лімфомах, множинної мієломі, лейкозі. Техніка пересадки стовбурових клітин дозволяє досягти відмінних результатів. Під час лікування усувається основна причина захворювання – хворі клітини імунної системи, які руйнують здорові тканини організму. Потім хворого пересаджують заздалегідь підготовленими гемопоетичними стовбуровими клітинами, отриманими з кісткового мозку або крові. Після введення стовбурових клітин відновлюється здорова імунна система хворого. В результаті люди, яким не допомогли ніякі медикаменти, переживають значне поліпшення якості життя.

Органи кровотворення. Діагностика та лікування анемії
Рейтинг 5/5 основан на 11 оценках
грн. // Указание валюты 150 // Цена товара В наличии

Вони відповідають за сталість складу крові. Будь-які серйозні порушення цього процесу провокують відхилення від нормального складу крові і розвиток деяких захворювань.

Процедура Органи кровотворення. Діагностика та лікування анемії от , Декабрь 12, 2016
// Минимальная оценка 5/ // Оценка пользователя 5звезд. // Максимальная оценка оценка
Спасибо за процедуру Органи кровотворення. Діагностика та лікування анемії все было на высшем уровне
>