Серцево-судинна система, консультація кардіолога | | Health Partner
з пн - пт
09:00 - 20:00
з сб - нд
09:00 - 18:00

Серцево-судинна система, консультація кардіолога

Вона грає одну з найважливіших ролей в організмі людини. Порушення в ньому мають характерні симптоми і те чи інше захворювання можна діагностувати на ранній стадії, але для цього потрібна консультація кардіолога.

hpartner-icon

Кровеносна система складається з серця, кровеносних судин (кровеносних і лімфатичних), органів депо крові і механізмів регуляції кровеносної системи. Від правильного функціонування серцево-судинної системи залежить стан всіх органів і тканин, а значить, і всього організму в цілому. Наша клініка в Дніпрі зможе провести професійну діагностику, а кардіолог проконсультує вас.

Серцево-судинні захворювання займають перше місце серед найпоширеніших і небезпечних захворювань сучасності. На тлі безлічі численних причин серцевих і судинних проблем чітко виділяють спадковість і неправильний спосіб життя. Серцево-судинні порушення можуть бути наслідком запальних процесів, інтоксикації, патологічних змін обмінних процесів організму, наслідком вроджених вад розвитку, травм, стресів та ін.  Незважаючи на різноманітність причин захворювань серцево-судинної системи (ТЦК), ознаки таких станів досить чіткі і впізнавані. Для визначення стадії захворювання необхідно звернутися до кардіолога і провести різні дослідження, які можна зробити в місті Дніпро.

В основний перелік серцево-судинних захворювань входять такі діагнози, як:

  • Ішемічна хвороба серця – це захворювання судин, які постачають кров у серцевий м’яз.
  • Захворювання судин головного мозку – судин, що постачають кров у головний мозок.
  • Захворювання периферичних артерій – це захворювання кровоносних судин, які постачають кров у руки і стопи.
  • Ревматичні захворювання серця – це ураження серцевого м’яза і серцевих клапанів в результаті ревматичного нападу, викликаного стрептококовими бактеріями.
  • Вроджені вади серця – тобто деформація будови серця, що існує з народження.
  • Тромбоз глибоких вен і тромбоемболія легеневої артерії – тобто утворення тромбів у венах нижніх кінцівок, які можуть зміщуватися і переміщатися до серця і легенів
  • Гіпертонія.

Консультація кардіолога в Дніпрі необхідна, якщо ви відчуваєте біль в серці або недуги, пов’язані з серцем або судинами.

Діагностика серцево-судинних захворювань не викликає особливих труднощів в сучасній медицині. Її своєчасність багато в чому визначає ефективність лікування. Сучасні методи діагностики та обладнання в місті Дніпро дозволяють фахівцеві не тільки більш точно визначити діагноз, а й розібратися в причинах проблеми, стежити за перебігом захворювання, підібрати найбільш правильний метод лікування і оцінити його ефективність, але для правильного призначення процедур потрібно звернутися до кардіолога.

Лікування захворювань серцево-судинної системи включає в себе безліч класичних і інноваційних методів лікувальних, лікувальних, фізіотерапевтичних і ЛФК, хірургічних напрямків, від найпростіших до надскладних. Те, що вчора здавалося неможливим або малоймовірним, зараз стає доступним і дуже ефективним.

Серцево-судинна система, консультація кардіолога
Рейтинг 5/5 основан на 11 оценках
грн. // Указание валюты 150 // Цена товара В наличии

Вона грає одну з найважливіших ролей в організмі людини. Порушення в ньому мають характерні симптоми і те чи інше захворювання можна діагностувати на ранній стадії, але для цього потрібна консультація кардіолога.

Процедура Серцево-судинна система, консультація кардіолога от , Декабрь 12, 2016
// Минимальная оценка 5/ // Оценка пользователя 5звезд. // Максимальная оценка оценка
Спасибо за процедуру Серцево-судинна система, консультація кардіолога все было на высшем уровне
>