Корекція вікових змін шкіри обличчя, шиї, зони декольте | | Health Partner
з пн - пт
09:00 - 20:00
з сб - нд
09:00 - 18:00

Корекція вікових змін шкіри обличчя, шиї, зони декольте

Ми робимо індивідуальні програми, які дозволять вам позбутися від зморшок, в'ялості, заломів і отримати сяючу гладку шкіру.

hpartner-icon

Ви коли-небудь замислювалися, що насправді відбувається з нашим обличчям, які процеси так руйнівно впливають на наш зовнішній вигляд? Які думки прийшли вам в голову при вигляді старої жінки або літньої жінки, яка перетворилася в «бабусю-їжачка»?

Найчастіше при такому зовнішньому вигляді шкіра може бути досить хорошою і не мати багато зморшок. Але такого роду старість, її не можна обдурити нічим! Цілком очевидно, що наше життя, наша доля багато в чому залежить від того, як виглядає наше обличчя. Ідеальна шкіра без вад – це або природа, або постійна робота, або вдале їх поєднання.

На жаль, не існує чарівної пігулки, після якої раз і назавжди шкіра стає чистою і гладкою, як у малюка. Але грамотне поєднання академічних знань з анатомії і фізіології шкіри, найбільш ефективних апаратних і класичних косметичних методик (ультразвук, лазер, вакуумна чистка шкіри, професійний косметичний догляд, хімічний пілінг, безін’єкційна мезотерапія, фотоомолодження і радіохвиля, ультразвуковий ліфтинг) плюс правильно підібрані препарати для домашнього догляду за шкірою дозволяють позбутися від прищів, вугрової висипки, пігментації і видимих судин, Зменшити розширені пори, поліпшити якість шкіри. Ми розуміємо, що причини вікових змін особи у вигляді його складок і птозу тканин криються не стільки в шкірі, скільки в зміненому м’язовому корсеті, «зношеному» в свою чергу черепі, який вже змінився з віком. І взагалі, наша характерна зовнішність, наші індивідуальні риси обличчя, в літньому віці або в молодості, не визначаються шкірою. Вони залежать в основному від форми черепа і форми м’язів, від місця їх прикріплення до кісток і місць «спайок» зі шкірою, товщини підшкірної жирової клітковини і т.д. Взагалі, від усього, що представляє собою каркас, на якому фактично натягнута сама шкіра. І вся ця система теж не вічна, а також старіє: змінюється форма кісток, атрофуються і висихають м’язи, спазмуються капіляри, розтягуються зв’язки і т. д. Наш підхід до вирішення цих проблем є комплексним і спрямований на вирішення всіх структур, які формують проблеми зі шкірою.

Корекція вікових змін шкіри обличчя, шиї, зони декольте
Рейтинг 5/5 основан на 11 оценках
грн. // Указание валюты 150 // Цена товара В наличии

Ми робимо індивідуальні програми, які дозволять вам позбутися від зморшок, в'ялості, заломів і отримати сяючу гладку шкіру.

Процедура Корекція вікових змін шкіри обличчя, шиї, зони декольте от , Декабрь 12, 2016
// Минимальная оценка 5/ // Оценка пользователя 5звезд. // Максимальная оценка оценка
Спасибо за процедуру Корекція вікових змін шкіри обличчя, шиї, зони декольте все было на высшем уровне
>