Омолодження рук і ніг, дробова корекція, процедура лазерного оновлення | | Health Partner
з пн - пт
09:00 - 20:00
з сб - нд
09:00 - 18:00

Омолодження рук і ніг, дробова корекція, процедура лазерного оновлення

Кисті часто називають «дзеркалом» віку, як і красиві доглянуті ноги з м'якою шкірою. Ми знаємо, як досягти довгострокового омолоджуючого ефекту.

hpartner-icon

Доглянута зморшкувата шкіра рук, а влітку і ніг, видає справжній вік жінки навіть з бездоганним макіяжем і стрункою фігурою. Шкіра на цих ділянках досить тонка і знаходиться під впливом великої кількості негативних факторів.

У нашій клініці проводиться процедура лазерної корекції шкіри рук, стоп, обличчя на сучасному обладнанні. Процедура лазерного шліфування допоможе вам по-різному відчути руки і ноги.

Пігментація, зморшки, сухість, лущення – всі ці симптоми з’являються під впливом погодних умов, побутової хімії, гормональних змін та іншого. Але це не означає, що цієї проблеми не уникнути. Сучасними методами омолодження шкіри рук і стоп є: PRP-терапія, біоревіталізація, мезотерапія, ультразвукове зволоження і відбілювання, фото- і ЕЛОС омолодження, фракційне лазерне шліфування (Fraxel Solta), радіохвильовий ліфтинг (Thermage Solta), а також фотодинамічна терапія.

Лазерна процедура, як вона працює?

Фракціонування – це поділ лазерного променя на багато компонентів, які впливають на шкіру шляхом її спалювання. Але так як балка спрямована не в одне місце на розсіювання, тоді процес загоєння відбувається набагато швидше. Через контакт СО2 на шкіру починається процес регенерації тканин шкіри, а це сприяє утворенню колагену, покращує стан шкіри і омолоджує шкіру.

 

Що дає ця процедура? Фракційне омолодження дозволяє відновити правильну роботу клітин шкіри і їх відновлення. За одну процедуру вдається оновити великі площі. При цьому регенеративний ресурс зберігається і можна швидко повернутися до нормального життя. Дробова лазерна процедура дасть вам результат вже після першого сеансу, шкіра стане більш підтягнутою, а пігментація знизиться. А через тиждень зморшки розгладжуються і колір шкіри стає рівномірним, все це завдяки дії лазера.

Омолодження рук і ніг, дробова корекція, процедура лазерного оновлення
Рейтинг 5/5 основан на 11 оценках
грн. // Указание валюты 150 // Цена товара В наличии

Кисті часто називають «дзеркалом» віку, як і красиві доглянуті ноги з м'якою шкірою. Ми знаємо, як досягти довгострокового омолоджуючого ефекту.

Процедура Омолодження рук і ніг, дробова корекція, процедура лазерного оновлення от , Декабрь 12, 2016
// Минимальная оценка 5/ // Оценка пользователя 5звезд. // Максимальная оценка оценка
Спасибо за процедуру Омолодження рук і ніг, дробова корекція, процедура лазерного оновлення все было на высшем уровне
>