Діагностика та лікування ожиріння, консультація дієтолога | | Health Partner
з пн - пт
09:00 - 20:00
з сб - нд
09:00 - 18:00

Діагностика та лікування ожиріння, консультація дієтолога

Ми сформуємо для кожного індивідуальний план щадного схуднення без строгих дієт і виснажливих вправ. Так результат буде довгим, а стрес для організму мінімальним.

hpartner-icon

Збільшення ваги, найчастіше, не є окремим захворюванням, а є симптомом (ознакою) іншого захворювання. Для постановки діагнозу, діагностики та подальшого лікування ожиріння це можна зробити в нашій клініці в Дніпрі.

Найбільш поширеними причинами надмірної ваги або ожиріння є інсулінорезистентність (метаболічний синдром) і гіпотиреоз (зниження функції щитовидної залози). Більш рідкісними причинами розвитку цього захворювання є: травми гіпоталамічної області, синдром і хвороба Іценко-Кушинга, гіпогонадизм (зниження вироблення статевих гормонів), застосування деяких лікарських препаратів (антидепресантів, фенотіазидів, протиепілептичних препаратів, стероїдних гормонів, деяких гіпотензивних препаратів (теразозин).

Щоб правильно почати лікування надмірної ваги ожиріння, необхідно, перш за все, зрозуміти, що призвело до розвитку цього захворювання у пацієнта і провести діагностику. Для цього потрібно відвідати лікаря, і пройти обстеження, здатне точно визначити захворювання, проявом якого є ожиріння. Можливо, вам потрібно проконсультуватися з дієтологом у Дніпрі. Оскільки найбільш частою причиною надмірної ваги є інсулінорезистентність (метаболічний синдром), зупинимося на рекомендаціях для цих пацієнтів. Діагностика і лікування ожиріння – важливий момент на шляху до здоров’я організму. Наша клініка в Дніпрі проводить процедури діагностики та лікування ожиріння, а також є консультація професійного дієтолога.

Тактика лікування у цих пацієнтів складається з двох основних напрямків:

 • Модифікація способу життя.
 • Лікувальні заходи щодо підвищення чутливості до інсуліну.

Модифікація способу життя здійснюється за такими основними напрямками:

 • Модифікація блоку живлення.
 • Модифікація фізичних навантажень.
 • Управління стресом.
 • Зменшення токсичного впливу на організм.

Консультація дієтолога в Дніпрі. Рекомендації по харчуванню.

Щоб призначити дієту, потрібно проконсультуватися з дієтологом, але тут ми дамо деякі рекомендації по харчуванню і способу життя:

 • Обов’язкове 5-разове харчування (3 основних прийоми їжі і 2 перекуси). Співвідношення макроелементів: білків – 30%, жирів – 30%, вуглеводів – 40% від енергетичної цінності щоденного раціону.
 • Кожен прийом їжі повинен включати білки і жири і вуглеводи. Білків. Для вас кращі білки рослинного походження (боби, соя, квасоля, горох, горіхи), наступний за важливістю білок морепродуктів (риба, ракоподібні).
 • М’ясо: бажано птиця. Телятина, баранина не частіше 2-3 разів на тиждень. Свинина повинна бути максимально обмежена в раціоні.
 • Вуглеводів. Для вас кращі вуглеводи з низьким глікемічним індексом (менше 50): овочі (крім картоплі), крупи (гречка, вівсянка, нерафінований і дикий рис, продукти з борошна грубого помелу (чорний хліб, висівки).
 • Жири. Перевага надається мононенасиченим жирним кислотам (оливки, оливкова олія, авокадо, мигдальний горіх), омега-3 жирні кислоти (червона ікра, чорна, злегка підсолена або маринована риба, масло насіння льону), сирі горіхи і насіння.
 • З раціону виключаються транс-жирні кислоти (харчування ресторанів швидкого харчування, майонез, маргарини, їжа, приготована на рослинному маслі (крім оливкової). Щоденне вживання алкоголю в дозі, еквівалентній 150 мл сухого вина. Виключити споживання алкогольних напоїв, які містять цукор.
 • Добова норма клітковини повинна бути не менше 50 грам. Клітковина міститься в овочах, фруктах, борошні грубого помелу, крупах, бобових, горіхах, насінні.
 • Виключити з раціону продукти з високим глікемічним індексом: солодощі, вироби з білого борошна, картопля, кукурудза, мед, цукор, білий рис.
 • Останній прийом їжі повинен бути не менше ніж за 5 годин до сну.

Рекомендації по фізичному навантаженню

Діагностика і лікування ожиріння часто включає в себе аеробні навантаження, тобто навантаження, тривалість яких без перерви складе не менше 45 хвилин. До таких навантажень відносяться: біг, їзда на велосипеді, плавання, швидка ходьба і т.д. Кількість занять в тиждень має бути 5-7 разів. Менше 3 разів на тиждень принципово не впливає на чутливість до інсуліну.  Однак для початку фізичних навантажень необхідно звернутися до кардіолога і дієтолога і визначити вашу толерантність до фізичних навантажень, наша клініка надає ці послуги в Дніпрі. Інтенсивність навантаження визначається вашою толерантністю до нього. Зазвичай лікарі встановлюють обмеження на частоту серцевих скорочень, якої пацієнт повинен дотримуватися під час занять спортом. Лікувальні заходи для схуднення повинні бути спрямовані на:

 • Відновлення гормонального балансу.
 • Підвищена чутливість до інсуліну

Відновлення гормонального балансу

Діагностика ожиріння іноді показує гормональні порушення. Лікування ожиріння за допомогою відновлення гормональних порушень проводиться ендокринологом за результатами гормональних досліджень. Наприклад, в разі вираженого зниження функції щитовидної залози призначають гормони щитовидної залози, не відновлюючи баланс яких буде дуже складно спробувати впоратися із зайвою вагою. Підвищена чутливість до інсуліну. Для підвищення чутливості до інсуліну доцільно використовувати обидва препарати, такі як метформін і нутрицевтики, які відіграють ключову роль в процесі сигналізації інсуліну всередині клітини. До таких нутрицевтиків відносяться:

 • UltraGlycemX, лікувальне харчування, яке містить все необхідне організму для відновлення інсуліну, що сигналізує всередині клітини. Цей лікувальний прийом їжі може замінити як прийоми їжі, так і закуски, так як містить необхідні білки, жири і вуглеводи, вітаміни, мінерали і клітковину.
 • Комбінований комплекс вітамінів, мінералів та/або рослинних екстрактів, що підвищує чутливість до інсуліну (MetaGlycemX, Insinase).
 • Омега-3 жирні кислоти (EPA-DHA Додаткової міцності).
 • Альфа-ліпоєва кислота (Мета-ліпоат).
 • Препарати з хелату амінокислоти магнію (Маг Гліцинат, Ценітол).
 • Інозитол (Ценітол).
 • Антиоксиданти (Целапро, Інфлованоїдна інтенсивна терапія).

У нашій клініці в Дніпрі ми проводимо такі процедури, як діагностика та лікування ожиріння, а також пропонуємо консультації дієтологу з проблем зайвої ваги.

Діагностика та лікування ожиріння, консультація дієтолога
Рейтинг 5/5 основан на 11 оценках
грн. // Указание валюты 150 // Цена товара В наличии

Ми сформуємо для кожного індивідуальний план щадного схуднення без строгих дієт і виснажливих вправ. Так результат буде довгим, а стрес для організму мінімальним.

Процедура Діагностика та лікування ожиріння, консультація дієтолога от , Декабрь 12, 2016
// Минимальная оценка 5/ // Оценка пользователя 5звезд. // Максимальная оценка оценка
Спасибо за процедуру Діагностика та лікування ожиріння, консультація дієтолога все было на высшем уровне
>