Health Partner клініка сучасної медицини
з пн - пт
09:00 - 20:00
з сб - нд
09:00 - 18:00
Ми не просто лікуємо!

Відновлюємо здоров’я, продовжуємо молодість і даруємо довголіття!

Ми не просто лікуємо!

Відновлюємо здоров’я, продовжуємо молодість і даруємо довголіття!

Приватна клініка Health Partner в Дніпрі

Ласкаво просимо до медичного центру«Health Partner»

Клініка «Health Partner» – це багатопрофільний приватний медичний центр сімейного типу, розташований в самому центрі міста Дніпро. Ми надаємо консультації та медичну допомогу в приватній клініці європейського зразка, діагностуємо, лікуємо багато захворювань в основних медичних напрямках, займаємося профілактикою захворювань і старіння. Особлива увага приділяється комплексному підходу до діагностики, лікування та профілактики. Ми приймаємо пацієнтів за наступними напрямками: терапія, гастроентерологія, урологія, гінекологія, дерматологія, УЗД, неврологія, кардіологія, фізіотерапія та ЛФК, травматологія-ортопедія та багато інших.

Клініка має сучасне обладнання та технології: діагностика плантоскопа (подоскопа), ультразвукова система MyLab™Six, комплекси механотерапії ORMED-professional, ORMED kineso, опорно-рухова станція для корекції постави, фізіотерапевтичні системи ThermoTK, HiToP, Lifting-C (Sorisa), кріомодельний апарат, VACUMED, BTL-6000 Лімфастим, Skin Master Plus, BTL-6000 SWT Topline, модулі для корекції естетичних проблем та інволюціональних змін шкіри Fraxel Re:store dual, Doublo, Harmony XL, eMax, Pixel Pixel Pixel CO2, Термаж, Vela Shape, LightSheer і багато інших.

Консультація медичного партнера приватної клініки в Дніпрі

У приватній клініці консультації проводяться за найпопулярнішими медичними напрямками. Ознайомитися з цінами на послуги, консультації лікарів нашої клініки, технологіями, програмами ви можете на сайті. Наші фахівці контактують з пацієнтами, стежать за їх здоров’ям і приймають рішення про медикаментозне і лікувальне лікування 24 години на добу з урахуванням індивідуально розроблених програм оздоровлення організму. Лікувально-діагностичні програми адаптовані до потреб кожного пацієнта в залежності від його стану, загальних медичних проблем і індивідуальних можливостей. Медичний персонал HEALTH PARTNER має відмінну академічну підготовку, досвід і спеціальну сертифіковану освіту з використання в своєму розпорядженні сучасного обладнання.

Сподіваємося, що наша клініка в Дніпрі стане найкращим помічником для вас і вашої родини.

Наша мета – допомогти людям, зв’язавшись з нами. Ми впевнені, що Ви залишитеся задоволені як обслуговуванням нашої клініки, так і професіоналізмом наших фахівців. Health Parther не тільки надає ефективні послуги в сфері діагностики, лікування, оздоровлення, але робить це на найвищому професійному рівні і з першокласним сервісом.

Ми не просто лікуємо! Ми відновлюємо здоров’я, продовжуємо молодість і даруємо довголіття.

Наші партнери